Dešimtukas sveikina su Naujaisiais metais ir linki 10:

2013-01-01 ·
10. Ech, gražus skaičius. Du tūkstančiai ir velnio tuzinas - simbolinis skaičius. Kadangi 10 - taip pat simbolis, todėl šiais, juodosios gyvatės metais visiems linkiu:
 - Susirasti 10 naujų draugų; 
 -Numesti 10 kilogramų merginoms, o vaikinams 10 kilogramų riebalų paversti 10 kilogramų raumenų;
 - Atostogauti 10 dienų ilgiau;
 - Uždirbti bent 10% daugiau;
 - Perskaityti 10 naujų knygų;
 - Užsirašyti 10 svajonių;
 - Kasdien atsidėti po 10 litų;
 - 1/10 laiko skirti mėgstamiausiai veiklai;
 - Pasakyti po 10 komplimentų kasdien savo mylimiausiam  - žmogui;
 - Įgyvendinti visus 10 palinkėjimų;

Ne visos moterys - gyvatės, ne visi vyrai - žalčiai (ar kiaulės), nebūtinai trylikti metai turi būti velniškai juodi ar nešantys slogią nuotaiką, negandas, neplanuotus rūpesčius bei skausmą širdį.

Kiekvienais metais sau ką nors pažadame. Jei atkakliai to sieksime ir laikysimės sau duoto žodžio, tai tikrai nereikės kasryt skaityti horoskopo, tikrinti, kokia diena yra pagal mėnulio kalendorių bei drebėti dėl nepalankių mėnulio fazių. Kiekvieni metai yra sėkmingi tiems, kurie žino, ką turi išmokti, to mokosi bei įdeda reikiamą kiekį pastangų, užuot naiviai besitikėję, kad "šiemet tikrai bus geriau".

Atkaklių, bičiuliškų, charizmatiškų, čempioniškų, darbingų, efektyvių, fantastiškų, gražių, harmoningų, iniciatyvių, jausmingų, kantrių, laimingų, malonių, naudingų, optimistiškų, pinigingų, rezultatyvių, sėkmingų, šeimyniškų, taikių, ugningų, vaisingų, zirzlių ir žavingų metų!