Šv. Kūčios pagal "Dešimtuko" taisykles

2012-12-24 ·
Per sniego kalnus, per pusnynus ledrogėmis atsliuogia Šv. Kūčios - diena, kai kiekvienas iš mūsų tampame mažų mažiausiai degustavimo profesionalais, o visas mintis apie dietas viltingai nukeliame bent jau iki pirmadienio. Ar iki kitų metų. Juk liko tik savaitė.

Man Kūčios visada asocijavosi su bent jau pusmečio maisto normos įsisavinimu, kai akys mato daug ir tarsi vilioja ne tik išragauti visus 12 patiekalų, bet dar ir pasilikti vietos desertui. Taip per bemaž dvi valandas užpildomos net pačios atokiausios skrandžio kertelės, apima mieguistumas, o netrukus ir tas sunkumo jausmas, kai pripažįsti sau: "žinojau, žinojau..."

Tikiu, jog ne vien man būdingi tokie prisiminimai, todėl šalia sveikinimo ir linkėjimo visiems saikingai pasitikti Kūčių stalą, metu vienos dienos "Dešimtuko" iššūkį - Kūčias pirmąkart ketinu švęsti dvejose vietose, tad keliu vienintelį tikslą - nepersivalgyti. Kaip man sekėsi tai daryti sužinosite jau rytoj!

Savo ruožtu noriu visiems palinkėti paisyti saiko visose gyvenimo situacijose. Paprastai kalbant, visų pinigų neuždirbsi, viso alaus neišgersi, ant visų merginų veidų šypsenų nenutapysi, o viso pasaulio vargas tikrai negula ant tavo pečių, tad linkiu labai paprasto dalyko - pirma galvoti, o tada daryti. Be to, skirkite daugiau dėmesio savo artimiesiems, pastebėkite gražius dalykus ir juos pagirkite, padrąsinkite bei tiesiog nusišypsokite. Šypsena nieko nekainuoja, o kartu yra tokia galinga jėga!