Su šv. Velykom!

2010-04-04 ·

Asmenybės tobulėjimo projektas "Dešimtukas" ragina nelaukti, kol jus prisimins draugai, pažįstami ir artimieji bei persiųs dvidešimt aštuntą kartą matomą tekstą kaip kiškis rideno margučius, bet patiems pasikinkyti kūrybingą ar bent jau nuoširdžią mintį ir taip parodyti, jog tie žmonės jums rūpi!

Na, o mano palinkėjimas būtų toks - visada išlikite sąžiningi, kad ir ką bedarytumėt. Jokie pinigai ar postai neverti jūsų garbės.  Visada mokėkite ne tik imti, bet ir duoti. Visada mokėkite pasidžiaugti mažais dalykais, mažom pergalėm, nes dar Biblijoje Jėzus sako, jog tas, kas suvaldys mažus dalykus, tam pavesiu didelius. Visada  tikėkite savimi, nes po nesėkmių ateina sėkmės. Kiekviena patirtis mus užgrūdina. Kaip sakoma, viskas, kas mūsų nepalaužia, padaro mus stipresniais.

Geriau 7 (berods 7, tą filmuką mačiau labai seniai) tortai ir viena žvakė, nei vienas tortas su septyniom žvakėm, kažkada tarė Karlsonas. Tad ir šį pavasarį - geriau du Velykų zuikučiai ir vienas kiaušinis, nei vienišas ir liūdnas Velykų zuikutis margučių apsupty. Velykos - gražiausia pavasario šventė. Todėl be visų šitų palinkėjimų linkiu tiems, kas dar neturi antros pusės būtinai ją susirasti ir gražiausiomis spalvomis išmarginti to žmogaus pasaulį.