"Dešimtukas-2" startuoja!

2009-10-01 ·

Sveiki visi! Po mėnesio pertraukos vėl startuoja projektas "Dešimtukas": 10 laiptelių tikslo link. 

Projekto esmė: suformuoti 10 mažų tikslų bei priemones jiems pasiekti, kurie padėtų tobulėti ir siekti didesnių tikslų.

Projekto trukmė: vienas mėnuo (2009 m. spalis).


Apie projektą:  Pirmasis projekto etapas buvo apvainikuotas sėkme - įpročiais tapo 5/10 tikslų. Todėl, po mėnesio pertraukos, nusprendžiau į pasiektų tikslų vietą įtraukti naujus tikslus, o tuos, kuriuos pirmame dešimtuke sekėsi vykdyti silpniau, tęsti ir toliau.
 
Sakoma, jog tam, kad susiformuotų įprotis, užtenka 21 dienos. "Dešimtukas" patvirtino, kad kai kuriuos įpročius galima išsiugdyti per vieną mėnesį, tačiau kai kurie dalykai sekasi prasčiau. Pamenu, užvakar teko bendrauti su "Kito varianto" lektorių komanda ir diskusija pakrypo apie atsakomybę. Dešimtukas yra puikus nuolatinės atsakomybės ugdymo pavyzdys, kai iš pradžių išsikeliamas paprastas tikslas (kuris iš esmės yra pažadas sau imtis tam tikrų veiksmų konkretų laiką) ir bandoma jį paversti įpročiu (ilgalaikiu pažadu sau imtis tam tikrų veiksmų).
 
Be asmeninės patirties perteikimo, "Dešimtuke" planuoju pasidalinti ir pripažintų asmenybės tobulėjimo autoritetų mintimis, nes jos kelią į sėkmę padaro daug suprantamesnį, aiškesnį ir konkretesnį. Tuo pačiu šiuo projektu stengiuosi įrodyti, kad kiekvienas gali valdyti savo gyvenimą, būti pokyčių iniciatoriumi, o ne pasyviu ir priklausomu nuo aplinkybių stebėtoju.
 
Nuo šiol "Dešimtukas" bus pasiekiamas ir socialiniuose tinklapiuose "Facebook", "Twitter", "LinkedIn" ir lietuviškame jo variante "Pros.lt".
 
Savo asmeniniu pavyzdžiu jau pavyko užkrėsti du draugus. Gal ir tau metas pradėti veikti ir kreipti savo gyvenimą taip, kaip tu nori? Sutik, daug įdomiau siekti savo tikslų, nei būti įrankiu kažkieno tikslams pasiekti.